Суббота, 24.06.2017
Мой сайт
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Государственный архив Житомирской области
 
Метрические книги Звенигородского, Каневского, Таращанского, Уманского и Чигиринского деканатов Киевской губернии в фонде 178 Луцко-Житомирская римо-католическая духовная консистория
 
 
Звенигородський деканат
 
м. Звенигородка Звенигородського повіту, костьол Провидіння Господнього 
Приход: м-ко Тальне, сс. Білашки, Вишнопіль, Вільховець, Водяники, Зеленьків, Іскрене, Кисилівка, Княжа, Кобринова Гребля, Козацьке, Лащава, Лип’янка, Лисича Балка, Лозуватка, Мизиківка, Моринці, Мушурів, Надточаївка, Петраківка, Попівка, Поташ, Романівка, Сидорівка, Соколівка, Соколівочка, Тарасівка, Хлипнівка.
Народження: 1803-1804рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 195); 1826-1827рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 271); 1827–1835рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 288); 1829-1830рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 339); 1847р. (ф. 178 оп. 51 спр. 547).
Шлюб: 1803-1804, 1826-1827, 1829-1830рр. (теж саме). 
Смерть: 1803-1804, 1826-1827, 1829-1830рр. (теж саме); 1844р. (ф. 178 оп. 51 спр. 511).
 
м-ко Лисянка Звенигородського повіту, костьол Св. Йосипа  
Приход: сс. Бужанка, Дашуківка, Дубрівка, Жаб’янка, Кобиляки, Крачківка, Павлівка, Рижанівка, Ризине, Ріпки, Розсоховатка, Селище, Сидорівка, Скрипчинці, Стеблів, Хиженці, Чеснівка, Шестиринці, Шубині Ставки.
Народження: 1826-1827рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 271); 1829-1830рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 339); 1847р. (ф. 178 оп. 51 спр. 547).
Шлюб: 1826-1827, 1829-1830рр. (теж саме). 
Смерть: 1786-1834рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 123); 1826-1827, 1829-1830рр. (теж саме); 1844р. (ф. 178 оп. 51 спр. 511).
 
м-ко Мошна Черкаського повіту, костьол Різдва Пресвятої Богородиці  
Приход: м-ко Городище, сс. Буда Нова, Дереновець, Єлизаветівка, Кумейки, Лука, Мліїв, Пекарі, Слобідка Єлизаветська, Софіївка, Хрещатик.
Народження: 1756-1820рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 99); 1826-1827рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 271); 1847р. (ф. 178 оп. 51 спр. 547).
Шлюб: 1756-1820, 1826-1827рр. (теж саме).
Смерть: 1756-1820, 1826-1827рр. (теж саме); 1844р. (ф. 178 оп. 51 спр. 511).
 
м-ко Сміла Черкаського повіту, костьол Успіння Пресвятої Богородиці 
Приход: м. Черкаси, сс. Балаклія, Баландине, Березняки, Білозір’я, В’язівок, Голов’ятине, Грекове, Жаботин, Залевки, Калинівка, Кам’янка, Ковалихи, Ксаверове, Орловець, Попівка, Райгород, Ребедайлівка, Ревівка, Ротмістрівка, Руська Поляна, Санжариха, Софіївка, Старосілля, Яблонівка.
Народження: 1800-1826рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 182); 1826-1827рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 271); 1829-1830рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 339); 1847р. (ф. 178 оп. 51 спр. 547).
Шлюб: 1784-1806рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 115); 1826-1827, 1829-1830рр. (теж саме).
Смерть: 1826-1827, 1829-1830рр. (теж саме); 1844р. (ф. 178 оп. 51 спр. 511).
 
Канівський деканат
 
м. Богуслав Канівського повіту, костьол Св. Владислава
Приход: м-ка Корсунь, Медвин, Таганча, сс. Беркозівка, Вільховець, Владиславівка, Гулі, Дацьки, Дибенці, Зеленьки, Ісайки, Карпищі, Кошмак, Липовець, Мартинівка, Миронівка, Набутів, Петрушки, Поташня, Пустовіти, Росава, Саварка, Семигори, Сотники, Стайки, Тептіївка, Туники, Хохітва,  Шубівка, Шушківка, Яхни.
Народження: 1803-1804рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 195); 1803-1823рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 194); 1826–1827рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 271); 1829-1830рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 339); 1844-1845рр. (ф. 178 оп. 53 спр. 173); 1847р. (ф. 178 оп. 51 спр. 547); 1850р. (ф. 178 оп. 53 спр. 179); 1851-1852рр. (ф. 178 оп. 53 спр. 180); 1859р. (ф. 178 оп. 53 спр. 188).
Шлюб: 1803-1804, 1826-1827, 1829-1830рр. (теж саме); 1839р. (ф. 178 оп. 51 спр. 419); 1844-1845, 1850, 1851-1852, 1859рр. (теж саме).
Смерть: 1803-1804, 1826-1827, 1829-1830, 1844-1845, 1850, 1859рр. (теж саме).
 
Таращанський деканат
 
с. Кошовата Таращанського повіту, костьол
Приход: м-ко Боярка, Тараща, сс. Антонівка, Березнянка Мала, Буди, Гута Ківшовацька, Кирдани, Кислівка, Лук’янівка, Лука, Прациха, Побережки, Синиці.
Народження: 1809, 1812, 1814, 1815, 1818рр. /виписки/ (ф. 178, оп. 53, спр. 148); 1813 -1834рр. (ф. 178 оп. 51, спр. 231); 1826-1827рр. (ф. 178 оп. 51, спр. 271); 1828-1829рр. (ф. 178 оп. 51, спр. 320); 1829-1830рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 339); 1839р. (ф. 178 оп. 53, спр. 172); 1847р. (ф. 178 оп.51, спр. 547).
Шлюб: 1809, 1812, 1814, 1815, 1818рр. (теж саме); 1813-1835рр. (ф. 178 оп.51, спр. 230); 1826-1827, 1828-1829, 1829-1830рр. (теж саме); 1839р. (ф. 178 оп. 53 спр. 172; ф. 178 оп. 51, спр. 419).
Смерть: 1809, 1812, 1814, 1815, 1818рр. (теж саме); 1813-1834рр. (ф. 178 оп. 51, спр. 229); 1826-1827, 1828-1829, 1829-1830рр. (теж саме), 1839р. (ф. 178 оп. 53 спр. 172).
 
с. Ставище Таращанського повіту, костьол Св. Трійці
Приход: м-ко Виноград, Жашків, сс. Багва, Башеки, Бесідка, Василиха, Вільшанка, Вороне, Вотилівка, Гостра Могила, Журавлиха, Костятинівка, Красилівка, Червоний Кут, Литвинівка, Марійки, Нагірна, Павлівка, Попружна, Петрівка, Попівка, Плоске, Побійна, Полковниче, Розумниця, Сабадаш, Скибин, Сніжки, Сорокотяга, Станіславчик, Сухий Яр, Тетерівка, Тинівка, Янишівка, Ясенівка.
Народження: 1822 – 1829рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 267); 1826-1827рр. (ф. 178 оп.51, спр. 271); 1828-1829рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 320); 1829-1830рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 339); 1839р. (ф. 178 оп.53 спр. 172); 1847р. (ф. 178 оп. 51 спр. 547).
Шлюб: 1826-1827, 1828-1829, 1829-1830рр. (теж саме); 1839р. /виписки/ (ф. 178 оп.53 спр. 172); 1839р. (ф. 178 оп. 51, спр. 419).
Смерть: 1810- 1826рр. (ф. 178 оп. 51, спр. 222); 1826-1827, 1828-1829, 1829-1830рр. (теж саме); 1839р. (ф. 178 оп. 53, спр. 172).
 
м-ко Тетіїв Таращанського повіту, костьол Успіння Пресвятої Богородиці
Приход: сс. Бугаївка, Бурківці, Голодьки, Дзвеняче, Дібрівка, Кашперівка, Клюки, Лобачів, Михайлівка, Росішки, Скибинці, Стадниця, Черепин, Шуляки.
Народження: 1803-1804рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 195); 1807-1832рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 315); 1826-1827рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 271); 1828-1829рр. (ф. 178 оп.51 спр. 320); 1829-1830рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 339); 1839р. (ф. 178 оп. 53 спр. 172); 1847р. (ф. 178 оп. 51 спр. 547).
Шлюб: 1803-1804, 1826-1827, 1828-1829, 1829-1830, 1839рр. (теж саме); 1839р. (ф. 178 оп. 51 спр. 419).
Смерть: 1803-1804, 1826-1827, 1828-1829, 1829-1830, 1839рр. (теж саме).
 
Уманський деканат
 
с. П’ятигори Таращанського повіту, костьол Св. Вікентія
Приход: сс. Галайки, Горошків, Житники, Лімищиха, Лобачів, Ненадиха, Олександрівка, Пугачівка, Стрижавка, Шуляки, Юрківка.
Народження: 1847р. (ф. 178 оп. 51 спр. 547)
 
м-ко Умань Уманського повіту, костьол Успіння Пресвятої Богородиці
Приход: м-ка Іваньки, Покотилове, Тернівка, сс. Ботвинівка, Вербувата, Верхначка, Вишнопіль, Вільшанка, Голяківка, Городецьке, Зелений Ріг, Іванівка, Коржова, Косенівка, Гребля Кузьмина, Ліщинівка, Маньківка, Нерубайка, Оксанине, Островець, Пеніжкове, Перегонівка, Підвисоке,  Рижавка, Рогова, Розсішки, Романівка, Росоховатець, Синиця, Текуча, Томашівка, Харьківка, Хрестинівка, Чайківка, Шукайвода.
Народження: 1803 - 1804рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 195); 1826-1827рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 271); 1829–1830рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 339); 1847р. (ф. 178 оп. 51 спр. 547); 1860р. (ф. 178 оп. 53 спр. 190).
Шлюб: 1772-1787рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 105); 1803-1804рр. (теж саме); 1822-1825рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 261); 1826-1827, 1829-1830рр. (теж саме); 1839р. (ф. 178 оп. 51 спр. 419); 1860р. (теж саме).
Смерть: 1803-1804, 1826-1827, 1829-1830, 1860рр. (теж саме).
 
Чигиринський деканат
 
с. Антонівка Чигиринського повіту, костьол Пресвятої Богородиці
Приход: м. Чигирин, сс. Верещаки Вищі, Голикове, Грушківка, Деменці, Медведівка, Осоти Нові, Осоти Старі, Стецівка, Цвітне, Янівка.
Народження: 1827-1835рр. (ф. 178 оп. 49 спр. 12); 1834-1842рр. (ф. 178 оп. 53 спр. 163); 1847р. (ф. 178 оп. 51 спр. 547); 1859-1866рр. (ф. 178 оп. 53 спр. 187, 189, 191 - 196); 1868р. (ф. 178 оп. 53 спр. 197).
Шлюб: 1834-1842, 1859-1864, 1868рр. (теж саме); 1854-1855рр. (ф. 178 оп. 53 спр. 181, 183).
Смерть: 1834-1842рр. (теж саме); 1844р. (ф. 178 оп. 51 спр. 511); 1854р. (ф. 178 оп. 53 спр. 182); 1859-1861рр. (ф. 178 оп. 53 спр. 187, 189, 191); 1863-1864рр. (ф. 178 оп. 53 спр. 193, 194).
 
м. Злотопіль Чигиринського повіту, костьол Непорочного Зачаття Пресвятої Діви
Приход: м-ка Новомиргород, Шпола, сс. Андріївка, Антонівка, Бровкове, Василівка, Водяне, Завадівка, Кам’янка, Карлівка, Коробчине, Красносілка, Лебедин, Лип’янка, Матусів, Миколаївка, Оситна, Оситняжка, Пастирське, Писарівка, Ставидла, Товмач, Юзефівка, Янопіль.
Народження: 1826-1827рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 271); 1829-1830рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 339); 1834–1842рр. (ф. 178 оп. 53 спр. 163); 1847р. (ф. 178 оп. 51 спр. 547); 1860р. (виписки) (ф. 178 оп. 53 спр. 189); 1861р. (виписки) (ф. 178 оп. 53 спр. 191); 1862р. (ф. 178 оп. 53 спр. 192); 1863р. (виписки) (ф. 178  оп. 53 спр. 193); 1864р. (виписки) (ф. 178 оп. 53 спр. 194); 1865-1866рр. (ф. 178 оп. 53 спр. 195, 196); 1868р. (ф. 178 оп. 53 спр. 197).
Шлюб: 1826-1827рр. (теж саме); 1827-1834рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 297); 1829-1830, 1834-1842рр. (теж саме); 1854р. (виписки) (ф. 178 оп. 53 спр. 181); 1855р. (виписки) (ф. 178 оп. 53 спр. 183); 1860–1862, 1864, 1868рр. (теж саме).
Смерть: 1807–1836рр. (ф. 178 оп. 51 спр. 208); 1826-1827, 1829-1830, 1834-1842рр. (теж саме); 1844р. (ф. 178 оп. 51 спр. 511); 1854р. (виписки) (ф. 178 оп. 53 спр. 182); 1858-1859рр. (виписки) (ф. 178 оп. 53 спр. 187); 1860–1864, 1868рр. (теж саме).
 
 
 
 
 
Copyright MyCorp © 2017
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz